14 січня у межах п'ятого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Рупольдингу, відбулася жіноча гонка переслідування. У персьюті взяли участь 60 найкращих спортсменок за підсумками спринту, в тому числі українка Юлія Джима, пише 24 канал.

Джима забігла до топ-15

Лідер жіночої збірної України Юлія Джима провела найкращу для себе гонку переслідування у цьому сезоні. Закривши усі мішені на чотирьох вогневих рубежах поспіль, 33-річна біатлоністка змогла фінішувати 15-ю після старту з 13-ї позиції. Поборотися за чільну десятку їй не вдалося через повільну швидкість на лижні.

Виграла гонку Ліза Віттоцці, яка напередодні завоювала бронзову медаль у спринті. У фінішному спурті італійка на 0,7 секунди випередила переможницю спринту Інгрід Тандреволд із Норвегії.

Вперше в кар'єрі на п'єдестал пошани за підсумками персьюту забігла Юні Арнеклєйв. 24-річна норвежка, яка стала чи не головним відкриттям поточного сезону, завдяки ідеальній стрільбі закрила топ-3.