Головні надії вболівальники покладали на виступ Юлії Джими, яка у спринті показала найкращий результат сезону. Проте персьют невдало склався для лідерки збірної України.

Фатальні промахи Джими

На старт жіночої гонки переслідування вийшли три українські біатлоністки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Дар'я Блашко. Юлія мала всі шанси поборотися за високі місця, адже вона розпочинала гонку 19-ю.

Проте вже після першої стрільби Джима пішла на коло штрафу, відпавши на 24 місце. Після другого вогневого рубежу олімпійська чемпіонка повернулася у боротьбу за топ-20.

Третю стрільбу Джима теж завершила чисто і, здавалося, вона оновить найкращий результат сезону. Проте на останній стрільбі вона не закрила одразу три мішені. Ці хиби відкинули Юлію з топ-20. У підсумку Джима прийшла на фініш лише 35-ю.

Дар'я Блашко допустила лише один промах на стрільбі, проте низька швидкість завадила їй покращити стартову позицію. Вона зайняла 43 місце. Анастасія Меркушина фінішувала 45-ю.

Другу перемогу на етапі в Поклюці святкувала Ельвіра Еберг. На дистанції шведка закрила всі мішені і випередила італійку Доротею Вірер та француженку Жюлію Сімон, які також потрапили на п'єдестал.