У четвер, 5 січня, у словенській Поклюці відбулася перша гонка Кубка світу в 2023 році – жіночій спринт. Збірна України була представлена 4 біатлоністками.

Як і передбачалося, у гонці не змогла прийняти участь олімпійська чемпіонка Олена Білосюк, яка перехворіла перед новорічними святами.

Тож гонку українки розпочали в такому складі: Анастасія Меркушина (4-й стартовий номер), Юлія Джима (7), Дар'я Блашко (44) та Анна Кривонос (69).

Як виступили українки

Найкращий результат серед українських біатлоністок показала Юлія Джима. Українка відмінно відстріляла два вогневі рубежі і в підсумку зайняла 19-те місце. До речі, це лише другий старт Юлії в сезоні. У спринті в Ансі вона була 74-ю.

Анастасія Меркушина з одним промахом теж фінішувала в заліковій зоні – 38 місце. Без хиб пройшла дистанцію Дар'я Блашко, але низька швидкість завадила їй поборотися за високі місця (45 місце). Тим не менше Дар'я Блашко теж кваліфікувалася до гонки переслідування.

Анна Кривонос з двома штрафними колами посіла підсумкове 78 місце.

Переможницею жіночого спринту стала шведка Ельвіра Еберг, яка показала час 20:25.2 на дистанції 7,5 кілометрів. Срібло у Жульї Сімон з Франції, а бронза дісталася Доротеї Вірер.

• 78. Анна Кривонос (Україна, 1+1) +3:51.0

У п'ятницю, 6 січня, у Поклюці відбудеться чоловіча спринтерська гонка. Початок о 15:20 за київським часом.