Українську команду в спринті в Хохфільцені представляли Антон Дудченко, Артем Прима, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк та дебютант Віталій Мандзин. Капітан команди Дмитро Підручний пропускає старт сезону через операцію на коліні.

Детальніше Не може зігнути ногу через шарлатанські методи "лікування": Підручний перенесе операцію

Організатори гонки були змушені внести зміни в спринт. Через нестачу снігу, дистанцію кола скоротили до 2,5 кілометрів (з 3,3 кілометра). А між двома вогневими рубежами біатлоністи мали подолати два кола. Як наслідок, на стрільбу стоячи спортсмени прибігали після 5 кілометрів безперервної роботи на трасі, що і зумовило низьку точність. Особливо що стосується українців.

Як виступили українці

Найкращим серед українців в цій гонці став Антон Дудченко. Він закрив усі мішені на стрільбі лежачи, а от у стійці двічі не влучив. Тож у підсумку фінішував аж з 38-м результатом з відтавання від переможця на 2 хвилини та 23 секунди.

Компанію Дудченку в топ-60 (відтак потрапляння до гонки-переслідування) серед українців склав Тарас Лесюк. Він теж у підсумку мав два промахи – по одному на кожному з вогневих рубежів. І фінішував на 53-у місці.

А от решта українців не справилися зі стрільбою стоячи. Артем Прима, Богдан Цимбал та Віталій Мандзин допустили про три промахи. А Прима та Мандзин мали ще по колу штрафу і після першої стрільби лежачи.

Хто переміг у спринті в Хохфільцені

Особливої сенсації в результатах спринту не було. Впевнену перемогу здобув норвежець Йоганнес Бьо. Для нього це вже четверта перемога в цьому сезоні. Його співвітчизник Штурла Леґрейд фінішував третім. Поміж двома норвежцями опинився француз Емільєн Жаклен.