Українець Підручний 6-й у спринті, норвежець Легрейд здобув другу перемогу в сезоні

17 грудня 2020, 16:30

В австрійському Хохфільцені стартував 4-й етап Кубка світу з біатлону. У четвер, 17-го грудня, відбулася чоловіча спринтерська гонка, яку виграв норвежець Стурла Легрейд. Найкращим з українців виявився Дмитро Підручний, який продемонстрував 6-й час.

Запорукою перемоги Легрейда стала вдала стрільба та хороша дистанційна швидкість, пише 24 канал. Другим фінішував його земляк Йоганнес Дале, який програв Легрейду 8 секунд. Третій час у ще одного норвежця – Йоганнеса Бьо. Він з двома промахами програв переможцю 20 секунд.

Варте уваги Без Семеренко, але з дебютанткою: збірна України назвала склад на 4-й етап Кубка світу

Як виступили українці

Найкраще з українських біатлоністів виступив лідер нашої команди Дмитро Підручний.

Чемпіон світу 2019 року чисто подолав два вогневі рубежі та продемонстрував 6-й час. Це найкращий виступ Дмитра у сезоні-2020/2021. Він програв переможцю 50 секунд.

Антон Дудченко продемонстрував 20-й час, що є найкращим результатом для українця. Він не допустив жодного промаху й програв переможцю майже півтори хвилини.

Артем Прима допустив два промахи, тому посів 39-е місце. Руслан Ткаленко допустив два промахи, тому фінішував 75-м. Найгірше з українців спринт подолав Богдан Цимбал. З трьома промахами він 101-й.