Біатлон: Дестьйо переміг у спринті Нове-Мєсто, Підручний лише в топ-15

6 березня 2021, 17:59

У суботу, 6 березня, у чеському Нове-Мєсто чоловічим спринтом продовжився 8-й етап Кубка світу з біатлону. На жаль, українці не змогли поборотися за призові місця.

Переможцем гонки став француз Сімон Дестьйо, який пройшов усю гонку без промахів. Друге місце у шведа Самуельссона.

Дивіться також Джима здобула "срібло" спринту з біатлону у Нове-Мєсто, перемогла нестримна Екхофф

Призові трійку замкнув досвідчений представник Німеччини Арнд Пайффер.

Як виступили українці

Найкраще серед українців виступив Дмитро Підручний, який з одним промахом фінішував 15-м. Артем Тищенко єдиний серед представників України пройшов гонку без промахів, але ходом значно поступився і фінішував на 35 позиції.

Досвідчений Артем Прима з 1 штрафним колом перетнув фінішну лінію у топ-45.

Богдан Цимбал, який першим серед українців розпочав гонку, фінішував на 62-му місці (2 промахи). Антон Дудченко також не зміг поборотися за призові місця з двома промахами, програвши Цимбалу лише 0,3 секунди.