6 січня у межах четвертого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Обергофі, відбувся жіночий персьют. У гонці взяли участь 60 найкращих спортсменок за підсумками спринту, в тому числі троє українок, пише 24 канал.

Меркушина другу гонку поспіль закрила всі мішені

Найкращою у складі збірної України стала Анастасія Меркушина, якій другу гонку поспіль вдалося пройти без промахів. Втім, навіть із чистою стрільбою 28-річна біатлоністка фінішувала лише 24-ю.

Що стосується інших представниць України, то Юлія Джима після кола штрафу посіла 32 місце, а Христина Дмитренко з двома промахами завершила гонку 39-ю. Всі українські учасниці гонки набрали очки до загального заліку Кубка світу.

Перемогу в гонці здобула француженка Жюлья Сімон. ЇЇ співвітчизниця Жустін Бреза-Буше стала срібною призеркою, а на третю сходинку п'єдесталу пошани піднялася Інґрід-Ландмарк Тандреволд із Норвегії.