6 січня у межах четвертого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Обергофі, відбувся чоловічий персьют. У гонці взяли участь 60 найкращих спортсменів за підсумками спринту, в тому числі четверо українців, пише 24 канал.

Норвежці не залишають суперникам шансів

Представникам України знову не вдалося забігти до топ-30. Найкращим серед "синьо-жовтих" став капітан команди Дмитро Підручний, який після чотирьох кіл штрафу фінішував 31-м.

Також очки до загального заліку Кубка світу набрали Антон Дудченко та Віталій Мандзин. Дудченко став одним із двох учасників гонки, яким підкорилися усі 20 мішеней, і посів 33 місце, а Віталій Мандзин завершив персьют 39-м.

Без залікових балів другу гонку поспіль залишився Артем Прима. З трьома незакритими мішенями в пасиві він показав 50-й результат на фініші, практично повторивши результат спринту.

Всі місця на п'єдесталі пошани посіли норвежці. Ендре Стрьомсгейм здобув дебютну особисту перемогу на Кубку світу, Стурла Легрейд став срібним призером, а бронзову нагороду здобув Йоганнес Дале-Шевдаль.