5 січня відбулася перша гонка в межах четвертого етапу Кубка світу з біатлону, що розпочався у німецькому Обергофі. У гонці взяли участь 99 спортсменів, серед них п'ятеро українців, пише 24 канал.

Ця гонка стала першою у 2024 році. Однак розпочати рік вдало українським біатлоністам не вдалося: жоден спортсмен не забіг до залікової зони.

Українці посіли місця за межами топ-30

Найкращим у складі збірної України став Віталій Мандзин, який із одним промахом у пасиві посів 31 місце. Також в очки після трьох кіл штрафу забіг Дмитро Підручний – 34-й результат.

Антон Дудченко та Артем Прима зробили по одній хибі на обох вогневих рубежах і кваліфікувалися до гонки переслідування. Артем Тищенко з одним промахом достроково завершим виступ в особистих гонках Обергофа.

Усі троє призерів не закрили по одній мішені на стрільбі лежачи. Німець Бенедікт Долль здобув домашню перемогу, а компанію йому на п'єдесталі пошани склали норвежці Стурла Легрейд та Ендре Стрьомсгейм.