16 грудня у швейцарському Ленцергайде жіночою гонкою переслідування продовжився третій етап Кубка світу з біатлону. У гонці взяли участь 60 найкращих спортсменок за підсумками спринту, в тому числі четверо українок, пише 24 Канал.

Вдруге поспіль всі українки забігли у топ-30

Найкращою у складі "синьо-жовтих" стала Анастасія Меркушина, яка з одним промахом в пасиві фінішувала десятою. Це найкращий результат збірної України в особистих гонках цього сезону.

Також одну мішень незакритою залишила Ірина Петренко. Після старту з 17-ї позиції за підсумками спринту 31-річна українка зуміла піднятися на 12-те місце на фініші персьюту.

Юлія Джима та Христина Дмитренко пробігли по два кола штрафу та опинилися відповідно на 18-му та 29-му рядках підсумкового протоколу. Вдруге поспіль всі українки забігли у топ-30.

Золоту та срібну нагороди вибороли француженки Жустін Бреза-Буше та Жюлья Сімон. Трійку призерок закрила норвежка Маріт Ісхол Скоган, якій вперше вдалося забігти на п'єдестал пошани Кубка світу.