15 грудня у швейцарському Ленцергайде чоловічою спринтерською гонкою продовжився третій етап Кубка світу з біатлону. У гонці взяли участь 93 спортсмени, в тому числі п'ятеро українців, пише 24 Канал.

Найкращим у складі "синьо-жовтих" став Дмитро Підручний, який після двох кіл штрафу посів 22 місце. Решта представників України не набрали очок у загальний залік Кубка світу, оскільки не потрапили до топ-40.

Артем Прима та Тарас Лесюк посіли відповідно 44 та 45 місця, завдяки чому кваліфікувалися до персьюту. У той же час Артем Тищенко та Антон Дудченко достроково завершили виступ на етапі в Ленцергайде.

Виграв гонку німець Бенедікт Долль, якому підкорилися всі 10 мішеней. Зірковий норвежець Йоганнес-Тінґнес Бьо задовольнився срібною медаллю, а ще один німець Філіпп Наврат став бронзовим призером.