14 грудня у швейцарському Ленцергайде жіночою спринтерською гонкою розпочався третій етап Кубка світу з біатлону. У гонці взяли участь 83 спортсменки, в тому числі четверо українок.

Найкращою у складі "синьо-жовтих" стала Анастасія Меркушина, яка закрила всі 10 мішеней та посіла 16 місце. Слідом за нею у фінішному протоколі з одним промахом розташувалася Ірина Петренко.

Обнадійливий результат для збірної України

Юлія Джима після кола штрафу показала 24-й результат, а Христина Дмитренко відстрілялася відмінно та вперше в кар'єрі забігла до залікової зони – 27 місце. Також на гонку була заявлена Анна Кривонос, однак вона не стартувала.

Виграла гонку француженка Жустін Бреза-Буше, срібну медаль завоювала норвежка Інґрід-Ландмарк Тандреволд, а бронзовою призеркою стала Ліза Віттоцці з Італії. Всі троє призерок уникли промахів на стрільбі.