16 грудня у швейцарському Ленцергайде чоловічою гонкою переслідування продовжився третій етап Кубка світу з біатлону. У гонці взяли участь 60 найкращих спортсменів за підсумками спринту, в тому числі троє українців, пише 24 Канал.

Підручний закрив топ-20

Найкращим у складі "синьо-жовтих" став Дмитро Підручний, який з трьома промахами в пасиві фінішував двадцятим. Цей результат дозволив Підручному кваліфікуватися до масстарту. Напередодні в спринті капитан чоловічої збірної України став 22-м.

Ще двоє українців Артем Прима та Тарас Лесюк погіршили стартові позиції, зробивши велику кількість неточних пострілів на вогневих рубежах, і в підсумку фінішували за межами топ-50.

Весь п'єдестал пошани посіли норвезькі спортсмени: Йоганнес-Тінґнес Бьо виграв гонку, Ендре Стрьомсгейм став срібним призером, а Стурла Легрейд завоював бронзову нагороду.