17 лютого березня у Кенморі (Канада) відбулися заключні гонки біатлонного сезону-2023/24 – масстарти. Україну представляла лише лідер жіночої збірної Юлія Джима, пише 24 Канал.

Ліза Віттоцці виграла Великий кришталевий глобус

Перший вогневий рубіж 33-річна українка пройшла без промахів, однак на двох наступних заробила по колу штрафу, а на заключній стрільбі залишила незакритими ще дві мішені.

Виграла гонку француженка Лу Жанмонно, яка єдиної хиби припустилася на останньому вогневому рубежі. Також на п'єдестал пошани забігли німкеня Яніна Геттіх-Вальц та ще одна представниця Франції Жілонн.

Великий кришталевий глобус за підсумками сезону виграла італійка Ліза Віттоцці, яка в тоталі випередила Лу Жанмонно на 23 залікові бали.

Зазначимо, що другий сезон поспіль Україна не здобула жодної нагороди на Кубку світу та чемпіонаті світу з біатлону.