16 березня у межах дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у канадському Кенморі, відбулася чоловіча гонка переслідування. Перемогу в гонці здобув лідер загального заліку Кубка світу Йоганнес Бьо, пише 24 канал.

Йоганнес Бьо переписав історію біатлону

Для 30-річного норвежця ця перемога стала 84-ю у кар'єрі. Він випередив легендарного француза Мартена Фуркада, який виграв 83 гонки.

Зазначимо, що українці провалили персьют у Кенморі. Дмитро Підручний та Артем Прима мали проблеми на вогневих рубежах та зійшли з дистанції, так і не фінішувавши.

Сезон-2023/24 Кубка світу з біатлону завершиться 17 березня чоловічою гонкою з масовим стартом. Початок запланований на 23:20 за київським часом.