15 березня у межах дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у канадському Кенморі, відбувся чоловічий спринт. У гонці взяли участь 101 спортсмен, серед них п'ятеро українців, пише 24 канал.

Тішить результатами лише Підручний

Найкращим у складі збірної України став Дмитро Підручний. Капітан команди закрив усі 10 мішеней та показав 10-й підсумковий результат, встановивши особистий найкращий результат сезону в даній дисципліні.

Решті українців не вдалося забігти до залікової зони. Лише Артем Прима з двома колами штрафу в пасиві кваліфікувався до гонки переслідування.

Віталій Мандзин, Антон Дудченко та Тарас Лесюк показали результати за межами топ-60, тому достроково завершили не лише етап у Кенморі, а й сезон-2023/24 загалом.

Виграв гонку норвежець Йоганнес-Тінґнес Бьо, якому підкорилися всі мішені. Другим з одним промахом став італієць Томмазо Джакомел, а старший брат переможця гонки Тар'єй Бьо став бронзовим призером.