3 березня сьомий етап Кубка світу з біатлону, що проходив у норвезькому Голменколлені, завершився змішаною естафетою. У гонці взяли участь 23 команди, у тому числі збірна України, пише 24 канал.

Найгірша в історії України змішана естафета на Кубку світу

Україну представляли Ірина Петренко, Анна Кривонос, Артем Прима та Тарас Лесюк. Однак вже після другого етапу, який бігла Анна Кривонос, гонка для "синьо-жовтих" достроково завершилася.

Кривонос на стрільбі лажачи заробила коло штрафу, а на стійці настріляла ще на 300 зайвих метрів дистанції. Як підсумок, її обійшли на коло лідерки, через що ще до екватора гонки українку зняли як "кругову". Раніше це ж саме зробили з представницями Південної Кореї та Казахстану

Заслужену перемогу здобули французькі біатлонітски, які не лише чудово стріляли, а й швидко подолали дистанцію. Друге та третє місця посіли відповідно команди Швеції та Норвегії.

21. Україна (3+8) LPD

Наступний, восьмий етап Кубка світу пройде з 8 по 10 березня в американському Солт-Лейк-Сіті. У програмі етапу естафети, спринти та гонки переслідування.