3 березня у межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у норвезькому Голменколлені, відбувся сингл-мікст. У гонці взяли участь 23 команди, у тому числі збірна України, пише 24 канал.

Норвегія виграла сингл-мікст

Честь України представляли Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний. На другому етапі Підручний настріляв коло штрафу на лежці, після чого "синьо-жовті" випали з боротьби за високі місця.

У підсумку Україна посіла 12-те місце програвши переможцям гонки понад дві з половиною хвилини. Це була остання одиночна змішана естафета у цьому сезоні.

Виграли гонку норвезькі біатлоністи, які, попри коло штрафу, у фінішному спурті випередили шведів. Бронзові нагороди здобули французи.