2 березня у межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у норвезькому Голменколлені, відбувся жіночий масстарт. У гонці взяли участь 30 найкращих біатлоністок світу, в тому числі двоє українок, пише 24 канал.

Меркушина та Джима – у четвірці найгірших

Найкращою з українок стала Анастасія Меркушина, яка не змогла закрити три мішені на стрільбі стоячи. Після зайвих 450 метрів дистанції 29-річна спортсменка фінішувала 27-ю.

Ще одна представниця України Юлія Джима не пройшла без промахів жодного вогневого рубежу, а в сумі настріляла аж 5 кіл штрафу. Як підсумок, 29-те місце на фініші.

Виграла гонку швейцарка Лєна Хеккі Гросс, яка схибила по одному разу з положення лежачи. Компанію їй на п'єдесталі пошани склали француженки Жюлья Сімон та Лу Жанмонно.