9 грудня у межах другого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить в австрійському Гохфільцені, відбулася чоловіча гонка переслідування. У гонці взяли участь 60 спортсменів, які подолали бар'єр кваліфікації у спринті, серед них двоє українців.

Капітану збірної України Дмитру Підручному вдався неймовірний прорив з 52-ї стартової на 19-ту підсумкову позицію на фініші, незважаючи на два кола штрафу. Це найкращий результат для України в особистих гонках Кубка світу у цьому сезоні.

Йоганнес-Тінґнес Бьо здобув першу в сезоні перемогу

Ще один українець Антон Дудченко зробив сумарно чотири промахи на вогневих рубежах і посів 49 місце, не набравши очок до загального заліку Кубка світу. Для порівняння, напередодні в спринті Дудченко став 47-м.

Трійку призерів склали норвезькі біатлоністи: Йоганнес-Тінґнес Бьо здобув першу в сезоні особисту перемогу, Йоганнес Дале-Шевдаль фінішував другим, а бронзовим призером став переможець спринту Тар'єй Бьо. Всі 20 мішеней у гонці закрив лише фінн Яакко Олаві Ранта, однак через слабку швидкість у нього лише 36-та підсумкова позиція.