8 грудня у межах другого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить в австрійському Гохфільцені, відбувся жіночий спринт. У гонці взяли участь 89 спортсменок, серед них п'ятеро українок.

Ця гонка стала першою у сезоні для Юлії Джими, яка пропускала гонки у шведському Естерсунді. На жаль, дебют у сезоні лідера української команди вийшов незадовільним.

Дві українки забігли до залікової зони

Джима продемонструвала недостатньо високу швидкість на лижні, що разом із колом штрафу відправило українку на 38-й рядок фінішного протоколу.

Єдиною серед підопічних Миколи Зоца, кому вдалося ідеально відпрацювати на вогневих рубежах, стала Анастасія Меркушина. 28-річна біатлоністка показала свій найкращий виступ у 2023 році, посівши 23 місце.

Решті українок не вдалося забігти до залікової зони. Ірина Петренко та Анна Кривонос виступлять у персьюті, а Олена Городна достроково завершила виступ в особистих гонках Гохфільцена.

Виграла гонку норвежка Інгрід Тандреволд, якій підкорилися усі 10 мішеней. Срібною та бронзовою призерками стали відповідно шведка Ельвіра Еберг та Жюстін Бреза-Буше, які пробігли по колу штрафу.