3 грудня стартовий етап Кубка світу з біатлону, що проходив у шведському Естерсунді, завершився чоловічою гонкою переслідування. У ній Україну представляли Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Дудченко та Цимбал фінішували за межами топ-40

Обидва українці погіршили свої стартові позиції та фінішували за межами залікової зони. Дудченко після трьох кіл штрафу дістався фінішу 41-м, а Богдан Цимбал не закрив аж 5 мішеней та посів 54 місце.

Виграв гонку швед Себастьян Самуельссон, який швидкістю на лижні сповна компенсував три промахи на вогневих рубежах. Другим фінішував переможець спринту Філіп Наврат із Німеччини, а бронзовим призером став норвежець Ветле Крістіансен.