У суботу, 20 січня, в італійському Антгольці відбулася одиночна змішана естафета. Збірна України боролася за місця у десятці, пише 24 Канал.

Стартером збірної України була Христина Дмитренко. Вона бездоганно відстріляла на першому вогневому рубежі, закривши усі мішені. Однак на другому стрільбищі українка двічі схибила. Тож естафету Артему Тищенку вона передала 12-ю.

На другому етапі уродженець Сумщині зумів піднятися на 9-те місце. Протягом гонки українці навіть могли зачепитися за п'ятірку. Проте на останніх етапах наші спортсмени втратили кілька позицій та у підсумку завершили естафету на 10-му місці, повторивши результат першої гонки сезону.

Перемогу в одиночній естафеті здобула збірна Німеччини, яка скористалася лише одним додатковим патроном на восьми вогневих рубежах. Другими фінішували норвежці, а замкнули подіум представники Австрії.