У неділю, 19 березня, завершився Кубок світу з біатлону-2023. Він включав у себе дев'ять етапів, а також чемпіонат світу, який проходив в середині лютого в Обергофі.

До теми На мінорній ноті: українки провалили останню гонку у сезоні Кубка світу з біатлону

На всіх етапах була представлена і збірна України як в чоловічому, так і жіночому сегментах. Наші спортсмени не здобували нагород, але змогли заробити непогані призові.

Грошові винагороди давались біатлоністам за потрапляння у топ-30 особистих гонок, а також у топ-вісімку в естафетах. Повідомляється, що за всі етапи Кубка світу та ЧС в Обергофі збірна України заробила 81 тисячу євро призових.

Ця сума була здобута десятьма біатлоністами, серед яких семеро є представниками чоловічої команди. Чотирьом з них вдалось заробити більше десяти тисяч євро:

• Тарас Лесюк – 250 євро

Нагадаємо, що найкращим виступом України стало п'яте місце у чоловічій естафеті на етапі в Естерсунді. Ще п'ять разів представники України опинялись у топ-десятці.