Кубок світу з біатлону-2023 вже близький до завершення. У четвер розпочався останній дев'ятий етап у норвезькому Голменколлені.

До теми Три українці кваліфікувалися до персьюту: результат спринту останнього етапу Кубка світу

У перший день змагань відбувся чоловічий спринт, а 17-го березня повинна була відбутись жіноча гонка. Однак через густий туман на вогневому рубежі було прийнято рішення перенести жіночий спринт на 18-те березня.

Збірна України ще раніше визначилась із п'ятіркою біатлоністок, які вийдуть на старт перенесеної гонки. Нашу країну представлять наступні спортсменки:

12. Олена Білосюк
38. Юлія Джима
48. Анастасія Меркушина
75. Дар'я Блашко
103. Любов Кип'яченкова

У першу стартову групу потрапила лише Олена Білосюк, який почне під 12 номером. А ось Любов Кип'яченкова почне передостанньою серед 104-х учасниць.

Читайте також Мотивація на нулі: триразова олімпійська чемпіонка з біатлону Олсбю-Ройсланд завершує кар'єру

До слова, спринт у Голменколлені буде останнім стартом у кар'єрі Марте Олсбю-Ройсланд та Анаїс Шевальє-Буше, які оголосили про закінчення кар'єри. Початок змагання – 18 березня о 16:00. Пряма трансляція буде доступна на сайті "Суспільне Спорт".

У цей день якраз свій день народження святкуватиме старший тренер жіночої збірної України Олександр Кравченко.

Нагадаємо, що через цю зміну графіку IBU скасувала жіноче переслідування у Голменколлені. яке раніше було заплановане на 18-те березня.