Вест Хем – Арсенал 3:1

Голи: Вайт, 16 (автогол), Кудус, 50, Боуен, 60 – Едегор, 90+6 (пен)

Цього тижня в Кубку англійської ліги проходять матчі 1/8 фіналу. Головна сенсація стадія сталась у Лондоні, де зустрілись місцеві Вест Хем та Арсенал, пише 24 канал.

До теми Усюди український слід: окрім Ювентуса за лідером Шахтаря стежить ще низка топ-клубів Європи

Зінченко наварив

"Каноніри" були фаворитами зустрічі, хоч і випустили напіврезервний склад. Вийшов із перших хвилин і Олександр Зінченко, але на жаль став одним із антигероїв матчу.

Хоч Арсенал і володів ініціативою та частіше бив по воротах суперника, Вест Хем куди більш вдало реалізовував свої моменти. В середині першого тайму відкрити рахунок господарям допоміг Бен Вайт, який після кутового зрізав м'яч у власні ворота.

Другий пропущений гол здебільшого є виною Зінченка. Українець дозволив Кудусу після дальнього кросу прийняти м'яч на куті карного майданчика, хитнути себе та спокійно пробити з близької відстані. Рамсдейл не врятував.

А пізніше і сам Аарон начудив, англієць не зафіксував м'яч після пострілу Боуена і буквально сам заніс снаряд у ворота. Це по суті нокаутувало "канонірі", м'яч Едегора у компенсований час став лише голом престижу.

Як зіграли Забарний та Миколенко

Таким чином, Арсенал залишає Кубок ліги, як і Борнмут Іллі Забарного. Українець вийшов в основі на гру проти Ліверпуля, але "вишні" з боєм поступились гранду (1:2).

А ось Віталій Миколенко крокує далі у чвертьфінал, адже його "іриски" розгромили вдома Бернлі. Українець відіграв повний матч. Всі результати матчів 1/8 фіналу Кубка ліги наступні:

• Менсфілд Таун – Порт Вейл 0:1
  • Ексетер – Мідлсбро 2:3
  • Вест Хем – Арсенал 3:1
  • Челсі – Блекберн 2:0
  • Борнмут – Ліверпуль 1:2
  • Евертон – Бернлі 3:0
  • Іпсвіч – Фулхем 1:3
  • Манчестер Юнайтед – Ньюкасл 0:3