Лаціо першим відкрив рахунок у зустрічі завдяки голу головою від Пароло на 23-й хвилині. Перший тайм так і завершився мінімальною перемогою господарів 1:0, пише 24 канал.

Це варто побачити Голкіпер Ейбара відзначився у воротах Атлетіко, увійшовши в історію Ла Ліги: відео

Наче в страшних снах

Ближче до завершення поєдинку Парма повернулась у гру після позиційної атаки. Валентін скористався передачею з глибини поля, вийшовши сам на сам з голкіпером. Нападник витримав паузу та легко переграв воротаря Лаціо – 1:1.

Основний час поєдинку мав завершитись нічиєю, якби не автогол від воротаря гостей Коломбі. Мурукі пробив головою після подачі з флангу – стійка врятувала володіння Парми. Але тут сталось щось жахливе для гостей. М'яч потрапив прямо у спину голкіперу та зрикошетив у сітку воріт. Цей гол на 90-й хвилині поставив грубу крапку у зустрічі – 2:1. Лаціо далі крокує у Кубку Італії.

В 1/4 фіналу "орли" поміряються силами з Аталантою українця Руслана Маліновського.