Фаворитом цього протистояння був Атлетіко, який одноосібно очолює таблиці Ла Ліги. Але першими у зустрічі забили господарі та зробили це досить таки незвично, пише 24 канал.

Це не можна пропустити В Англії голкіпер забив гол-шедевр прямим ударом з власних воріт: відео

Гол воротаря

Вже на 12-й хвилині вболівальники змогли побачити воротарську дуель. Врсалько грубо атакував суперника у власному штрафному – пенальті. Зазвичай до позначки підходять гравці атакувальної лінії, а тут Ейбар вирішив поекспериментувати. Воротар Марко Дмітрович прибіг з власних володінь для пробиття 11-метрового удару.

Схоже, таке рішення дещо спантеличило голкіпера Атлетіко. Дмітрович холоднокровно розвів м'яч та воротаря суперника у різні кути воріт – 1:0. Дмітровіч став лише 7-м воротарем в історії Ла Ліги, якому вдалось відзначитись забитим м'ячем.

Щоправда, цей гол не приніс Ейбару перемогу. Атлетіко двічі відзначалось у володіннях автора першого забитого голу у зустрічі. А робив це нападник Луїс Суарес. Ще до перерви після катастрофічної помилки суперника м'яч отримав уругваєць, який з близької відстані закотив його в сітку – 1:1. Здавалось, що зустріч завершиться нічиєю, але Суарес на 89-й хвилині у стилі Антоніна Паненки забив пенальті – 1:2.

• Після перемоги Атлетіко продовжує бути лідером в Іспанії – 44 очки. Ейбар із 19 пунктами йде 15-м.

Ейбар – Атлетіко відеоогляд (гол голкіпера з 0:09)