Натомість команда Фернанду Сантуша пропустила лише одного разу. У підсумку – 6:1, розгромна перемога Португалії, яка вийшла у чвертьфінал Мундіалю у Катарі. Після поєдинку на тріумфаторів чекало відновлювальне тренування, де своєю поведінкою знов відзначився Кріштіану Роналду.

До теми Португалія виступила із заявою після чуток про погрози Роналду покинути збірну на ЧС-2022

Ще один скандальний вчинок зірки футболу

Зірковий нападник вийшов у матчі проти Швейцарії лише на заміну по ходу другого тайму. Роналду провів на футбольному полі понад 17 хвилин. Тому повинен був розпочати післяматчеве тренування з тією когортою футболістів, які вийшли на заміну по ходу поєдинку 1/8 фіналу або ж навіть провели весь матч на лаві запасних.

Однак Кріштіану не захотів тренуватись із запасними збірної Португалії. Роналду разом із основою, яка розпочала зустріч із перших хвилин, пішов тренуватись у залі.

Нагадаємо, що ЗМІ повідомили про ще одну вихідку Роналду. Начебто Кріштіану хотів покинути розташування збірної Португалії, коли дізнався про невихід у стартовому складі на гру проти Швейцарії. Сестра футболіста теж закликала брата закінчити кар'єру у збірній.

Португальська сторона миттєво відреагувала на таку інформацію, спростувавши ці чутки. Ніби то Роналду не погрожував команді покинути її посеред ЧС-2022.