Окупація російськими загарбниками українського Криму у 2014 році зруйнувала місцевий футбол. Кримські команди вже 9 років виступають у незрозумілому чемпіонаті, який за рівнем можна порівняти з першістю пивзаводу. Проте окупанти не залишають спроб інтегрувати кримські клуби в чемпіонат країни-агресорки, пише 24 Канал з посиланням на російські ЗМІ.

Читайте також Народила під бомбами, а тепер називає Крим "російським": ганьба від дружини відомого воротар

Окупанти випробовують терпіння УЄФА

На засіданні російської Футбольної національної ліги (ФНЛ) було ухвалено рішення про видачу атестату ФК Севастополь. Клуб був створений загарбниками одразу після окупації Криму.

Відбулося засідання комісії Футбольної національної ліги, на якому було ухвалено рішення про видачу Атестата ФНЛ клубам для участі у змаганнях Другої ліги у дивізіоні "Б". Серед тих, хто отримав атестат ФК Севастополь,
– йдеться у повідомленні ФНЛ.

ФНЛ – це третій за силою дивізіон у російському чемпіонаті. Крім того, окупанти планують також заявити Таврію (Сімферополь), Рубін (Ялта) та Океан (Керч).

Росія на розтяжці

  • Нагадаємо, що після початку повномасштабної агресії проти України УЄФА та ФІФА відсторонили російські клуби від міжнародних турнірів. У 2014 році росіяни спробували легалізувати кримські клуби, але тоді відмовилися від такого кроку, боячись санкцій УЄФА.
  • Тепер, коли російський футбол перебуває в ізоляції, РФС вирішив піти на такий крок. До речі, росіяни планували приєднатися до Футбольної асоціації Центральної Азії (CAFA). Проте на болотах вирішили зберегти членство в УЄФА. Якщо кримські клуби все ж таки візьмуть участь в чемпіонаті, тоді слід очікувати виліт Росії зі складу УЄФА. Будемо сподіватися, що в Александера Чеферіна вистачить мужності покарати загарбників.