Лівий захисник перебрався до Дніпра-1 у липні 2023 року, підписавши 3-річний контракт. Однак так і не зміг закріпитись у команді Юрія Максимова після повернення з Іспанії.

До теми Карпати збирають зіркових вихованців: захисник Дніпра-1 потрапив на олівець Маркевича, – ЗМІ

Піде вільним агентом, але не повернеться за кордон

Вже цієї зими Василь Кравець покине Дніпро-1 у статусі вільного агента за обопільною домовленістю з клубом. Футболіст хоче отримувати більше ігрової практики, тому шукатиме собі нову команду.

До 26-річного оборонця проявляють інтерес клуби з-за кордону – Бельгії та Іспанії. Але сам Василь принципово не хоче переїжджати грати за межі рідної країни під час війни в Україні. Позиція справжнього патріота.

Нагадаємо, що Кравець повернувся до українського футболу у вересні 2022-го, коли перейшов із іспанського Леганеса до полтавської Ворскли. Після трансферу у Дніпро-1 провів за дніпрян 19 матчів, результативними діями не відзначався (4 жовті картки).

Ще з виступів за Ворсклу Кравця сватають до рідних Карпат. Нещодавно ЗМІ знову розігнали це ймовірне повернення.

Раніше була інформація, що Дніпро-1 влаштує розпродаж своїх лідерів, але згодом ці чутки були спростовані. Клуб із Дніпра ще й отримав трансферний бан через претензії колишнього тренера команди Ігоря Йовічевіча. Це підтвердило керівництво клубу. У Дніпрі-1 пообіцяли якомога швидше закрити цю проблему, аби підсилитись взимку новими футболістами.

Що відомо про футбольне життя Василя Кравця

  • Василь Кравець – вихованець львівських Карпат, який у липні 2017-го став футболістом Луго, де до цього пограв в оренді.
  • Пограв за іспанські клуби Луго, Леганес та хіхонський Спортінг.
  • Із вересня 2020-го по кінець червня 202-го грав в оренді у польському Леху.
  • 1 вересня 2022-го року повернувся в УПЛ.
  • Дніпро-1 став третім українським клубом у кар'єрі лівого захисника зі Львова.
  • Його трансферну вартість оцінюють в 1,2 мільйона євро.