Підсумковий рахунок зустрічі 2:1. Цей матч став останнім у турецькій Суперлізі для команди українця, пише 24 канал.

Варто побачити: Гол Слюсара врятував команду від прикрої поразки на останніх хвилинах зустрічі: відео

Виліт команди українця

Форвард провів на полі весь матч. Додамо, що Кравець виступає у клубі із 2018 року.

Друге місце в турнірній таблиці посів кривдник команди Кравця "Трабзонспор". Але через те, що УЄФА відсторонив трабзонців від єврокубків на один сезон, представляти Туреччину в кваліфікації Ліги чемпіонів буде "Бешикташ".

У паралельному матчі "Різеспор" поступився на виїзді "Фенербахче" – 1:3.

Після 34 турів у "Різеспор" 35 очок, команда зайняла 15 місце і випередила зону вильоту на 3 пункти. Підкреслимо, що у команді виступає декілька українців.

У матчі з "Фенербахче" захисник Микола Морозюк провів на полі всі 90 хвилин, півзахисник Денис Гармаш зіграв 76 хвилин, а форвард Андрій Борячук залишився на лаві запасних.

У останньому матчі чемпіонату "Істанбул Башакшехір", який достроково оформив чемпіонський титул, зустрінеться з "Касимпашею".