На формування світогляду Ломи дуже вплинули зв'язки з Українською православною церквою Московського патріархату (УПЦ МП). Ще одним авторитетом для Василя залишається його батько.

Читайте також Складнощі перекладу: менеджер Ломаченка змінив зміст питання, уникнувши згадки про війну

Хто вплинув на погляди Ломаченка

Раніше Ломаченка не цікавили питання церкви, але у певний момент він перетворився на глибоко релігійну людину. Залишається лише здогадуватися, чия це була робота, враховуючи методи вербування кдбістів, які керують сучасною Росією.

"У Васі був момент, якщо я не помиляюсь, коли він із посередньо нерелігійної людини став глибоко релігійною людиною. Релігійність він цю здобув у православній церкві відомого патріархату. Таким чином, він слідує цьому вченню і тому, що у цьому вченні заведено приймати за основу.

Це шлях, який він сам для себе обрав. Він же не мала дитина. Авторитетом для нього є Анатолій Миколайович (батько Ломаченка – 24 Канал). Ми ж не знаємо, які в них розмови точаться та що йому говорить Анатолій Миколайович. Але всі знають, що Вася впертий. Завдяки своїй впертості він досягнув великого успіху в спорті. Можливо, ця впертість перенеслась і у світогляд", – розповів Красюк

Проте промоутер закликав не засуджувати Ломаченка. За словами Красюка, Василь доволі закрита людина та відверто мало з ким розмовляє. Тож його погляди на війну достеменно невідомі.

Виправити ситуацію могло б велике інтерв'ю з Ломаченком, де він міг аргументувати свої погляди, або спростувати певні шаблони. Тож Красюк закликав не вішати ярлики, а дати справедливу оцінку після спілкування з Ломаченком.

Знову ж таки, я не виправдовую. Я з ним не спілкуюсь настільки близько, але з повагою ставлюсь до його спортивних досягнень. З його поглядами я не погоджуюсь. Але це не означає, що його можна отак брати й без суду засуджувати. Треба з людиною поговорити, і цього за два роки жоден журналіст не зробив,
– зазначив Красюк.

Ломаченка відстоює інтереси УПЦ МП

  • Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення Ломаченко залишився в Україні та вступив до тероборони Білгород-Дністровського. Однак постійно уникав засудження агресора.
  • Натомість Ломаченко системно публікував скандальні заяви священників УПЦ МП. Один з його постів звинувачував Володимира Зеленського в "уничтожении Украины".
  • Наразі боксер готується до поєдинку з Джорджем Камбососом. Міністерство оборони України та Міністерство молоді та спорту дозволили Ломаченку залишити Україну для підготовки до бою.