Тайла Престон – Марта Костюк 0:2 (4:6, 3:6)

Це була перша очна зустріч між суперницями. Поєдинок тривав годину 33 хвилини й закінчився перемогою українки у двох сетах, пише 24 Канал.

У першій партії суперниці вправно брали свою подачу, а в шостому геймі австралійка зробила брейк та повела з рахунком 4:2. На щастя, Марта одразу змогла відіграти його й на своїй подачі врятувала гейм з 0:30. Після цього Костюк дотиснула суперницю й тріумфувала в сеті – 4:6.

У наступній партії суперниці після шести геймів мали паритет, зробивши по одному брейку, а кінцівка, як і в першому сеті була за українкою. Марта впевнено взяла останні 3 гейми, не дозволивши суперниці дійти навіть до рахунку рівно – 3:6.

Протягом матчу Марта Костюк зробила 4 ейси при 9 подвійних помилках, реалізувала 5 з 13 брейк-поінтів та виграла 7 із 9 геймів на своїй подачі.

Ця перемога стала другою для українки на турнірі в Сан-Дієго. Вона пробилася у чвертьфінал, де зіграє з переможницею пари Анастасія Павлюченкова – Сі Ю Ван.