Марта Костюк (Україна) – Ізабелла Шинікова (Болгарія) 2:1 (6:1, 3:6, 6:0)

Читайте також: Хочу бути найкращою у тенісі: ексклюзив із наймолодшою з українок на US Open Мартою Костюк

Тенісистки провели на корті 1 годину 10 хвилин. Костюк перемогла суперницю у трьох сетах, пише 24 канал.

До цього матчу українка двічі перемагала Шинікову. 18-річна українка дуже впевнено розпочала кваліфікаційний поєдинок. Вона взяла чотири гейми поспіль, два з них були на подачі суперниці – 4:0. Лише у п'ятому геймі Костюк дозволила болгарській тенісистці взяти її подачу. Але це єдине, що дозволила суперниці Костюк у цьому сеті. Два наступні гейми залишились за тенісисткою з України – 6:1.

Початок другого сету українка повністю провалила. Тенісистка з Болгарії взяла п'ять геймів, віддавши Костюк лише один на її ж подачі – 1:5. Протягом цих геймів зовсім не клеїлась гра в українки.

Відпочивши декілька секунд Костюк зрозуміла, що не можна так легко давати сет суперниці та взяла себе у руки. Українка дещо скоротила рахунок до 3:5, але Шинікова на своїй подачі таки взяла цей сет – 3:6.

Третій вирішальний сет був повністю за українською тенісисткою. Початок складався для українки якнайкраще – українка забрала чотири гейми поспіль.

У п'ятому геймі Шинікова намагалась показати хоч щось у третьому сеті, але українка таки виявилась сильнішою та взяла під нуль вирішальний сет – 6:0.

Леся Цуренко (Україна) – Чала Бююкакчай 1:2 (6:2, 5:7, 6:1)

Інша українка Леся Цуренко несподівано не змогла вийти переможницею у матчі проти Чагли Буюкакчай.

Українка поступилась у трьох сетах тенісистці з Туреччини – 6:2, 5:7, 6:1.

Дарія Снігур (Україна) – Барбара Хаас (Австрія) 1:2 (0:6, 7:5, 5:7)

Справжня драма розгорнулася у матчі 18-річної Снігур з австрійкою Хаас. На шість років старша тенісистка впевнено виграла першу партію з розгромним рахунком 6:0.

У другому сеті Хаас перемагала 5:0, але дивом програла партію. Українка відіграла матч-бол та виграла 7 геймів поспіль.

У третьому сеті тенісистки невдало грали на власних подачах. Австрійка тільки двічі захистила свої гейми. Снігур змогла зробити тільки один брейк та відіграла ще два матч-боли.

Втім, у підсумку Снігур програла драматичний поєдинок.