Повторила долю Коростильова

Досвідчена 36-річна Олена Костевич із шостим результатом пробилась у фінал. Українка отримала можливість поборотись за четверту нагороду Олімпійських ігор у своїй кар'єрі.

• У фіналі змагались 8 спортсменів, які виконали дві серії по 5 пострілів. Спортсменка із найгіршим результатом першою покидала змагання. З кожними наступними двома пострілами одна учасниця із найменшими очками зупинялась у боротьбі за медалі.

Після п'яти пострілів Костевич набрала 49.5 очок та посідала 5 місце серед восьми учасниць. Після першої серії українка підійнялась на третю призову позицію із результатом 99.2. Лідерство захопила представниця ОКР.

У середині змагань наша спортсменка зробила не найкращі дві спроби, які відразу опустили її на 5 місце – 137.8 балів. Однак вже у наступній спробі вибила 10.8 та перестрибнула на одну сходинку вище. Лідеркою стала болгарська представниця Антуанетта Костадінова.

Долю Коростильова повторила і Костевич – 4 позиція. Олена з результатом 197.6 очок зупинилась за крок від медалей.

• Спортсменка ОКР Віталіна Бацарашкіна завдяки провалу в останньому пострілі суперниці стала олімпійською чемпіонкою.(240.3). За її спиною розташувалась болгариня Антуанетта Костадінова. "Бронзу" здобула китаянка Ранксін Ян.

Результати

Виступи на Олімпійських іграх

• До Токіо Костевич тричі підіймалась на п'єдестал Олімпіади. У 2004 році українка стала олімпійською чемпіонкою в Афінах.
  • 2012 рік став не менш успішним – дві бронзові нагороди. Костевич здобула нагороди у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів та малокаліберного пістолета з 25 метрів.