У неділю, 17 січня, Баварія провела домашній поєдинок проти Фрайбурга у рамках 16 туру Бундесліги. Мюнхенці з труднощами здолали суперника з рахунком 2:1. До перемоги долучився і нападник Роберт Левандовський, якому вдалось встановити черговий рекорд, повідомляє офіційний твіттер-акаунт Бундесліги.

Цікаво Мануель Нойєр став найкращим воротарем десятиліття

Підкорення вершин

Вже на старті матчу за справу взявся польський нападник Баварії. Гнабрі розвинув атаку флангом, віддав передачу на Мюллера, який в один дотик перевів м'яч на Левандовського. Роберт без проблем переграв голкіпера та відкрив рахунок зустрічі вже на 7-й хвилині поєдинку. За Баварію також у середині другого тайму відзначився Мюллер.

Цей результативний удар став для лідера лінії атаки мюнхенців 21-м у 16 матчах у цьому сезоні. Роберт став першим футболістом в історії Бундесліги, який показує таку результативність.