Виїзний матч Кортрейка видався невдалим. Генк забив два голи у ворота команди українського захисника Євгена Макаренка, пише 24 канал.

Варте уваги Гол Харатіна приніс перемогу Ференцварошу та лідерство в Угорщині: відео

Поразка команди Макаренка

Гравець збірної України вийшов на поле зі стартових хвилин та провів всю зустріч. Його гра не дозволила команді здобути перемогу.

Вже на 1-й хвилині Генк шокував гостей голом. Артеага отримав передачу від партнера по команді та потужно пробив повз голкіпера – 1:0.

Швидкий гол господарів

Другого результативному удару у матчі довелось чекати аж до 78-ї хвилини. Бонгонда майстерно виконав перспективний штрафний, перекинувши стінку з гравців, яку вибудував голкіпер Кортрейка – 2:0.

Другий гол у зустрічі

• Кортрейк посідає 9 місце після 17 турів, у їх активі 23 очки. Генк же розташовується на вершині таблиці – 2 сходинка та 34 пункти.
  • Наступний матч клуб Макаренка зіграє проти Гента, за яким виступає ціла група українців: Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук. Стартовий свисток судді пролунає 26 грудня о 19:30.