Сім’я Грейзерів, власники МЮ, повідомляли, що планують продати клуб тому, хто запропонує найвищу ціну. Брати оцінили клуб у 4,5 мільярда фунтів стерлінгів.

Варте уваги Манчестер Юнайтед – ласий шматочок: Apple та Бекхем готові придбати клуб

Вимоги фанатів

Прихильники "червоних дияволів" висунули свої нововведення. Вони надіяться, що це допоможе новим власникам клубу та вболівальникам знайти спільну мову та разом розвивати клуб. Вимоги – такі:

  1. Зобов'язання погасити чинну заборгованість клубу та фінансувати майбутні витрати завдяки випуску нових акцій.
  2. Інвестиції в чоловічу, жіночу та молодіжну команди, а також інвестиції в клубну інфраструктуру для модернізації "Олд Траффорд" та тренувальної бази.
  1. Спільне володіння клубом разом із фанатами як партнери, а також репрезентація фанатів у раді.
  2. Слова "футбольний клуб" мають повернутися на емблему "МЮ" та ігрову форму команди.
  3. Зобов'язання ніколи більше не намагатися брати участь у таких змаганнях, як Суперліга Європи, без остаточної згоди вболівальників.
  4. Постійний розвиток, підтримка та просування жіночої команди.
  5. Підтримка рівня цін на квитки на доступному рівні.

Раніше повідомлялося, що кандидатура Бекхема, як покупця МЮ, є привабливою для фанатів, оскільки колишній гравець команди має тісний зв'язок з вболівальниками. Це означить, що він може прислухатись до вимог фанів. Та Бекхем не може собі дозволити придбати Манчестер Юнайтед, але він відкритий до переговорів з потенційними покупцями "червоних дияволів" та готовий стати частиною інвестиційного консорціуму.