Уругвай – Колумбія 0:1

Гол: Лерма, 39.

У ці дні в США триває Копа Америка-2024. Змагання вже добігають кінця, вже навіть визначились фіналісти чемпіонату. Першим стала Аргентина, яка переграла у півфіналі Канаду, пише 24 Канал.

До теми Мессі – другий у рейтингу бомбардирів збірних: скільки голів ще до Роналду

Перемога у меншості

Суперник Мессі та компанії визначався у парі Уругвай – Колумбія. Перші були фаворитами матчу, адже перед цим вибили зі змагання Бразилію. До того ж у "селесте" кадровий склад більш сильний.

Втім колумбійці виглядають потужно на цьому турнірі. Тих же бразильців "кавові" обійшли у групі. У матчі з Уругваєм підопічні Лоренсо дали серйозний бій та змогли мінімально переграти фаворита.

Долю путівки у фінал вирішив єдиний гол від хавбека Джефферсона Лерми. Гравець Крістал Пелас відгукнувся на скидку від Хамеса Родрігеса після кутового та вколотив м'яч у ворота.

При цьому Колумбія другий тайм відіграла у меншості, адже перед перервою дві жовті картки заробив Муньос. Тим не менше, уругвайці так і не змогли пробити Варгаса.

Відеоогляд матчу Уругвай – Колумбія:

Таким чином Колумбія втретє у своїй історії пробилась у фінал Копа Америка. Їх битва з Аргентиною відбудеться у Маямі в ніч з 14 на 15 липня. Початок – о 03:00 за київським часом.