Це буде другий бій між бійцями. Вперше вони зійшлися в октагоні 27 вересня 2014 року на UFC 178. Тоді МакГрегор здобув перемогу в першому раунді менше, аніж за дві хвилини.

​Нагадаємо На МакГрегора подали багатомільйонний позов через зґвалтування в 2018 році

Конор МакГрегор заявив, що в цьому бою готовий відправити суперника в нокаут ще швидше. Але готовий провести і повний бій.

"Знаю, що його команда ставила під сумнів мої кондиції. Але я працював над ними. Я буду завдавати йому сильні удари з самого початку. Насправді я хочу провести довгий хороший бій. Розраховую, що Дастін готовий, і ми покажемо відмінний бій", – заявив МакГрегор.

Пор'є теж пам'ятає цю поразку. І переконує, що змінився з того часу.

"Технічно і ментально я змінився за ці шість років. Для того, щоб залишатися на вершині, ти весь час повинен змінюватися. Мені все одно, що про мене говорять", – заявив Пор'є.

Після цього обоє бійців провели дуель поглядів. Під час цього Конор традиційно намагався спровокувати суперника своїми висловлюваннями. Але той не піддався.

  • Бій МакГрегор – Пор'є відбудеться в ніч з 23 на 24 січня на "Бійцівському острові" в Абу-Дабі. Початок їх бою – близько 5:00 за київським часом.
  • На рахунку МакГрегора 26 поєдинків в професійних змішаних єдиноборствах, в яких він здобув 22 перемоги та зазнав чотирьох поразок. У Пор'є 26 перемог і шість поразок в 32 боях.
  • Перед тим 22 січня обоє бійців проведуть обов'язкову процедуру зважування.
  • Їх бій буде головним на UFC 257.