За словами Олександра Хацкевича, він не постраждав і врешті-решт команда завершила тренування. Проте його агент Вадим Шаблій розповів, що тренер збирається залишити команду через бардак, який відбувається у клубі.

До теми Цього не повинно було статися, – Хацкевич прокоментував напад на себе з боку польських фанатів

У Хацкевича були непорозуміння з підопічними

Польський журналіст Самуель Щигельскі прокоментував події, які передували нападу. Він заявив, що головний тренер Заглембє неадекватно поводився на тренуваннях та мав проблеми з гравцями своєї команди:

Ми чули, що Хацкевич поводився на тренуваннях неадекватно. Він кричав на гравців і, за словами самих футболістів, "ставився до них, як до сміття". Ми жодним чином не виправдовуємо побиття тренера, це інша тема, але за нашою інформацією, він поводився, як зла людина в роздягальні.

Нагадаємо, що перед останнім матчем проти Катовіце Олександр Хацкевич закрив гравців у роздягальні та змусив вигадати тактику на матч, проте це не принесло результату – команда поступилася з рахунком 0:4.

Зазначимо, що за клуб із Сосновця виступають четверо українців – Артем Полярус, Олексій Шевченко, Олексій Довгий, а також Артем Сухоцький.