Молодіжна збірна України резервним складом зіграла внічию (2:2) з лідером групи В іспанцями. Українці могли розраховувати навіть на перемогу, але прикрий гол наприкінці зустрічі залишив нашу команду на другій сходинці квартету. Проте гра продемонструвала, що навіть без лідерів збірна може на рівних грати з сильними командами.

До теми Збірна України з футболу за крок (або два) від виходу на Олімпіаду-2024: що для цього потрібно

Бондаренко: Чвертьфінал – це як зовсім інший турнір

Півзахисник молодіжної збірної України Артем Бондаренко розповів, з яким настроєм команда підходить до чвертьфінального поєдинку.

"Руслан Ротань насамперед привітав нас із виходом із групи. Його основне посилання стосувалося того, що ми спроможні грати в хороший футбол із гарним результатом. Нічия зі збірною Іспанії додає нам такої впевненості, ми навіть могли вигравати. Це є гарний результат нашої роботи.

Тепер трошки відпочинемо, перезавантажимося. Чвертьфінал – це як зовсім інший турнір, гра на вибування, більше психологічного тиску. Гадаю, буде складніше", – розповів Бондаренко.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі наша "молодіжка" зустрінеться з переможцем групи D Францією. На груповій стадії "Ле Бле" здобули максимум очок, обігравши Італію (2:1), Норвегію (1:0) та Швейцарію (4:1).

Бондаренко на Євро-2023

• Капітан молодіжної збірної України відіграв два стартові поєдинки на Євро-2023. У матчі з іспанцями Ротань дав відпочити лідеру команди.
  • На рахунку Бондаренка 1 асист в турнірі. А у матчі з румунами (1:0) хавбека "гірників" було визнано найкращим гравцем, за версією УЄФА.
  • Загалом на рахунку Артема 21 матч за "молодіжку" та 3 забиті м'ячі.