Причина конфлікту

В кінці травня у Кобялко закінчувався контракт з Пюніком, але через погані відносини з головним тренером Єгіше Мелікяном, Антон був змушений розірвати угоду передчасно і полетіти в Росію.

Дивіться також У Білорусі заблокували сайт Sports.ru: засновник виступав на підтримку TUT.BY

Перед вильотом Кобялко зайшов попрощатися з командою і попросив головного тренера вибачитися за образи в його сторону під час матчу Пюнік – Арарат-Вірменія. Мелікян відмовив, отримавши у відповідь ляпас від російського форварда, який після цього відразу попрямував в аеропорт "Звартноц".

Саме там Антона Кобялко наздогнав Єгіше Мелікян і заступник гендиректора Пюніка Кім Аракелян, які повалили гравця на землю, завдали йому кілька ударів по голові і втекли.

"Вони його побили при людях, поваливши на землю і завдавши численних ударів по голові. У поліції Кобялко відмовився давати свідчення і полетів до Росії", – сказало джерело.

Кар'єра Мелікяна в Україні

  • Мелікян в Україні очолював Львів, Металург Д і Сталь.
  • Додамо, що за Пюнік під його керівництвом наразі виступає одразу сім українців: Герман Пеньков, Валерій Болденков, Антон Братков, Микита Татарков, Ігор Гончар, Олег Кожушко та Євген Будник. Усі, окрім Болденкова, були його підопічними у Львові та Сталі.