Рахман: Усик є цілий ряд проблем, яких не хоче Ф'юрі

Колишній чемпіон світу у важкому дивізіоні Хасім Рахман розповів, чому Ф'юрі уникає бою проти Усика. Він не впевнений, що Тайсон повернеться на ринг заради переможця реваншу.

Дивіться також Пулєв зухвало присвоїв кепку Чісори на дуелі поглядів: емоційне відео

Якщо "Циганський король" битиметься за абсолют, то буде робити лише у тому випадку, якщо Джошуа вдасться взяти реванш та повернути чемпіонські титули.

"Я думаю, що шанси на повернення Ф'юрі заради поєдинку з переможцем бою Усик – Джошуа 50 на 50. Я вважаю, але він вийде битися з Джошуа, але не думаю, що поб'ється з Усик. Якщо Олександр переможе, то Тайсон залишиться в стороні, він не хоче з ним битися", – розповів ексчемпіон світу.

Рахман додав, що Усик зможе зробити багато проблем британському супернику на ринзі. Тому Тайсон не дуже налаштований ганьбитись на ринзі проти Олександра.

Усик є цілий ряд проблем, яких не хоче Ф'юрі. Олександр – боксер, а Тайсону подобається боксувати і бути невловимим хлопцем, він любить вимотувати суперважковаговиків. З Усик він цього не зробить, все буде навпаки. Я думаю, що Ф'юрі не хоче таких проблем, бажає зберегти свою спадщину. Мені здається, що Усик зруйнує його спадщину,
– відповів Рахман.

Ф'юрі навіть вигадав нереальну суму грошей. Лише 500 мільйонів зможуть повернути його на ринг. Однак більшість вважають таку заяву "Циганського короля" лише відмазкою, щоб не битись проти українця.