Американець вірить у Лопеса, який може перемогою над Ломаченком сколихнути весь боксерський простір. Про це він розповів у ефірі ESPN.

Нічого собі: Лопес легко та швидко покладе Ломаченка на ринг: зухвала заява тренера американця

Гучна заява

Лопес – один з найкращих боксерів планети, наголосив Бредлі. У нього є швидкість, антропометрія, ударна сила, таймінг та боксерське IQ. За словами Тімоті, останні поєдинки чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA, WBO і WBC Василь Ломаченко проводить блякло. Бої не були настільки цікавими, як ті, коли він змушував здаватись суперників.

Зараз українець пропускає удари набагато частіше, ніж колись. Його вразили Кемпбелл та Лінарес, хоча він точно виніс з цього урок, заявив Бредлі

Я хочу сказати, так це те, що там не буде 20-30 тисяч глядачів. А Лопес заряджається від фанатів. Тепер доведеться сподіватися тільки на себе. Він зробить свою роботу і продовжить перемагати,
– сказав американець.

Хто такий Тімоті Бредлі?

Це американський боксер-професіонал, що виступає в напівсередній вазі. Колишній чемпіон світу за версіями WBO (2009/11) та WBC (2008/11) в першій напівсередній вазі та WBO (2012/14; з 2015 до сьогодні) в напівсередній вазі.
  • Бій між боксерами відбудеться вже 17 жовтня.
  • Гонорар Теофімо складе близько 2 мільйонів доларів. Українець заробить за цю зустріч близько 2,7 мільйона доларів.
  • Ломаченко проводить свою підготовку до поєдинку у своєму спеціальному будинку біля Лос-Анджелеса. Його суперник тренуватиметься у Нью-Джерсі. Ближче до поєдинку він може переїхати на високогір'я у штат Невада.