Абітебуль стримав слово

Абітебуль та Ріккардо разом працювали у Renault. Керівник команди та пілот посперечалися на те, чи зможе Даніель за кермом боліда Renault фінішувати на подіумі.

Дивіться також Російський гонщик з Формули-1 потрапив у скандал у нічному клубі: відео

Австралієць виграв парі, адже у 2020 році зумів двічі потрапити на подіум. Даніель посів третє місце на гран-прі Айфеля та гран-прі Емілії-Романьї

У 2021 році Абітебуль та Ріккардо покинули команду Renault, яка після ребрендингу отримала назву Alpine. Ріккардо перейшов у команду McLaren, коли Сиріль пішов з "Королеви автоспорту".

Колишній керівник Renault мав зробити татуювання ще попередньої зими. Проте відхід з Renault став на заваді цьому. У підсумку Абітебуль таки виконав обіцянку.

Ріккардо опублікував у своєму інстаграмі фотографію процесу набивання тату, підписавши її: "Парі є парі. Відео у середу".