31 жовтня Олександр Усик у 12-раундовому поєдинку здобув перемогу над Дереком Чісорою. Судді одноголосно віддали перевагу боксеру з України. За словами промоутера Олександра Красюка, українцю потрібно деякий час на відновлення після серйозного бою, повідомляє Sky Sports.

Варте уваги Джошуа не буде битись з Усиком: потенційні суперники українця у бою за чемпіонський пояс

Повернення Усика

"Тайсон Ф'юрі може побитись у будь-який комфортний для нього час. Усик 8 місяців посилено працював, щоб повністю підготуватись до поєдинку з Дереком Чісорою. Тепер йому потрібно трішки відійти, відновити здоров'я", – сказав промоутер.

Він сподівається, що боксер зможе повернутись на ринг вже у квітні наступного року. Українська сторона розраховує, що Ентоні Джошуа проведе обов'язковий захист. Якщо ж ні, то Усик поб'ється за вакантний титул з претендентом, який призначений WBO.

"Дюбуа? Я хотів, щоб ми могли вибрати суперника на бій за вакантний титул. Перед тим нам потрібно дізнатись переможця бою Джошуа – Пулєв", – заявив Красюк.

Поєдинок Джошуа – Пулєв відбудеться 12 грудня.

  • Раніше глава Matchroom Boxing Едді Хірн заявив, що Олександр Усик є обов'язковим претендентом на титул WBO, яким зараз володіє Ентоні Джошуа. Але британець може відмовитись від цього поясу, якщо WBO змусять його провести поєдинок із боксером з України у першій частині 2021 року.
  • Такий розвиток подій може завадити провести поєдинок з Тайсоном Ф'юрі. Сам Ентоні хоче провести бій проти земляка, тому протистояння з Олександром стане для нього проблемою.
  • У іншому випадку Усик буде його оскаржувати у бою з іншим претендентом, місце якого і може зайняти переможець бою Дюбуа – Джойс.