Він відзначив, що їхня згуртованість видна як на домашніх, так і на виїзних матчах, і зараз вони добре ладнають між собою. Макніл підкреслив, що Миколенко активно вдосконалює свою англійську мову, що сприяє покращенню комунікації в команді.

Дивіться також Миколенко допоміг кризовому Евертону вирвати ефектну нічию проти Тоттенхема: відеоогляд камбеку

Що каже гравець про Миколенка

Він також відзначив високу якість гри Миколенка:

"Він – клас. Ми сидимо поруч у роздягальні в дні матчів – як вдома, так і на виїзді. Він чудовий. Він мені дуже подобається, і ми добре спілкуємося.

Зараз його англійська дійсно стала хорошою, він більше залучений в розмови, що добре. Він – топ-людина, і ви бачите його якість як гравця. Він дуже добре грає цього сезону".

Також гравець наголосив, що Миколенко впливає на гру на обох половинах поля. Також Макніл сказав згадав про розуміння без слів.

"Ти маєш таке взаєморозуміння, лише коли граєш з кимось постійно. Ви дізнаєтеся більше один про одного без слів, це просто стає природним. Ми це зараз розуміємо. Ми знаємо, як кожному з нас подобається працювати і як ми можемо допомогти один одному. Грати з ним – чудово", – додав він.

Що відомо про виступи Миколенка в АПЛ

  • Миколенко перейшов в Евертон у січні 2022 року. У нинішньому сезоні українець провів 24 матчі за Ірисок у всіх турнірах, забивши два голи.
  • Евертон посідає 18-те місце в АПЛ, відстаючи на одне очко від позиції, що дає змогу зберегти місце в еліті. У наступному матчі команда Миколенка зіграє на виїзді проти Манчестер Сіті 10 лютого.