У 2023 році клубний чемпіонат світу вирішили провести в Марокко. І на ньому зіграють сім команд. Шість з них – чемпіони міжнародних клубних турнірів кожної континентальної конфедерації.

Важливо Шахтар програв у суді позов до ФІФА, через який команду покинули майже всі легіонери

УЄФА представлятиме мадридський Реал як переможець Ліги чемпіонів УЄФА. Але команда стартуватиме одразу з півфіналу. На цій стадії турніру свій шлях розпочне і бразильський Фламенгу, який в Південній Америці виграв Кубок Лібертадорес.

Відзначимо, що на клубному чемпіонаті світу одразу дві команди представлятимуть Африку. Зазвичай ще оден місце отримує чемпіон тієї країни, яка приймає турнір. У 2023 році це буде Марокко. А місцевий клуб Відад Касабланка став переможцем Ліги чемпіонів АФК. Тож ще одне місце дісталося єгипетському Аль-Аглі, який грав у фіналі. Тож саме Аль-Ахлі й зіграє у матчі першого раунду проти Окленд Сіті з Нової Зеландії.

Переможець матчу Аль-Ахлі – Окленд Сіті у другому раунді зіграє проти Сіетл Саундерс з США. А вже з переможцем цієї пари й зіграє Реал.

З іншої сторони турнірної гілки Відад Касабланка у другому раунді зіграє проти Аль-Гіляль з Саудівської Аравії. І переможець цього матчу у півфіналі зіграє проти Фламенгу.

Стартує клубний чемпіонат світу 1 лютого матчем першого раунду. матчі другого раунду заплановані на 4 лютого. 7 лютого свій півфінальний матч проведе Фламенгу, а 8 лютого – Реал. На 11 лютого заплановані фінал та матч за третє місце.

Це востаннє, коли клубний чемпіонат світу відбувається в такому форматі. Надалі ФІФА планує змінити його, розширивши число учасників до 32 клубів.